ZABIEGI

Bezbolesna chirurgia

Chirurgia, a do tego stomatologiczna – to wywołuje strach nawet najodważniejszych pacjentów. A jednak niepotrzebnie. Udowadniamy to od ponad 20 lat, stosując znieczulenie komputerowe Quicksleeper.

Dla komfortu pacjenta równie ważne jak doskonałe znieczulenie są wysokie kompetencje i doświadczenie lekarza. Jest to najważniejszy czynnik pozwalający skrócić czas leczenia i warunkujący prawidłowe gojenie.

Pacjentom z dużymi zaległościami w leczeniu stomatologicznym oferujemy zabieg chirurgiczny jednego dnia. Podczas pojedynczego zabiegu, w kompleksowym znieczuleniu, usuwamy wszystkie zęby, które stanowią problem. Rany są dokładnie zaopatrywane, a pacjent dostaje odpowiednie leki. Takie postępowanie jest całkowicie bezbolesne, doskonale tolerowane przez pacjentów i rozwiązuje za jednym razem wiele problemów, które narastały przez lata. Bardzo często, aby polepszyć gojenie, stosujemy osocze bogatopłytkowe odwirowywane z krwi pobranej od pacjenta.

Niewątpliwą przewagą usuwania zębów w naszej praktyce jest to, że zawsze otrzymają Państwo propozycję uzupełnienia brakującego zęba. W większości wypadków możliwe jest natychmiastowe zastąpienie braku pracą tymczasową, tak że pacjent nie wychodzi z gabinetu bez zęba.