Doświadczenie

implanty sławno
Praktyka Stomatologiczna StylDent powstała w 2001 roku. Od początku istnienia chcieliśmy zaproponować zupełnie inne podejście do leczenia stomatologicznego. Cały czas udowadniamy naszym pacjentom, że u dentysty można się śmiać. Nie trzeba się niczego bać, a lekarz odpowiedzialny za proces leczenia czuwa nad wszystkim i bezpiecznie prowadzi pacjenta do wymarzonego celu – pięknego i zdrowego uśmiechu.

Stworzyliśmy praktykę, w której potrafimy pomóc pacjentom z najróżniejszymi dolegliwościami. Umożliwia nam to szerokie spektrum wykonywanych zabiegów, które mają wspólny mianownik – estetykę. Cokolwiek robimy, staramy się, by rezultat był estetyczny i pozwalał pacjentowi na promienny uśmiech – jak u hollywoodzkich aktorów.

Naszym atutem jest doświadczenie właściciela i założyciela StylDent – doktora Rafała Karskiego, który osobiście wykonuje wszystkie zabiegi. Rozległa wiedza zdobywana w Polsce i za granicą, poparta kilkunastoletnią praktyką (również w dużych klinikach w Austrii i Niemczech) jest podstawą do świadczenia najwyższej jakości usług stomatologicznych, również z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu zagwarantować, że nasze usługi wykonywane są na najwyższym europejskim poziomie.

Przekonaj się, jak piękny może być uśmiech